Про послугу:
Постачання обладнання, матеріалів
та програмного забезпечення

Вдала інсталяція впливає на темпи впровадження розробленої ІТ-структури проєкту.
Крім того, кваліфікований монтаж обладнання – своєрідний тест того, якою буде майбутня IT-система
у користуванні та управлінні, а також, чи вона буде сприятливою для модернізації процесів у подальшому. 

Основні етапи професійної інтеграції
та налаштування нашої команди:

01
Підбір оптимального обладнання

Підбір оптимального обладнання згідно вимог замовника, порівняння суміжних рішень від різних виробників та розрахунок вартості, демо обраних рішень. Крім того, за потреби обговорюються додаткові дії по налаштуванню суміжних систем та їх інтеграції.

02
Тестова експлуатація системи

На цьому етапі проводимо повну перевірку функціоналу рішення: розробляємо різні сценарії роботи, прораховуємо поточні ризики та проходимо навантажувальні випробування. Згодом збираємо акт з результатами тестування, і вже на основі пропрацювань виводимо висновки та правки.

03
Впровадження та інтеграція

На основі даних аналізу тестового рішення виконуємо інсталяцію, налаштування та управління технологічними продуктами, активацію ліцензій тощо. Цей етап вважаємо ключовим, бо вже на основі роботи аналізуються показники та бізнес-результати, яких необхідно було досягти завдяки впровадженню. Сюди також входять пусконалагоджувальні роботи для безпечної експлуатації змонтованого обладнання.

04
Технічна підтримка

Ви може обрати найбільш вдалий варіант технічної підтримки обладнання, супроводження роботи IT-систем та бізнес-додатків. Наші технічні інженери налаштують обладнання, виправлять помилки, підберуть оптимальні версії ПЗ для обладнання, вчасно зреагують на збої або нестабільну роботу сервісів

05
User experience

Покращуємо досвід користувача технологічних систем, які були налаштовані: навчаємо персонал та технічних спеціалістів клієнта роботи з обладнанням та інтерфейсами для досягнення ефективних показників у результаті використання. Підвищуємо рівень доступності технологій для споживачів, щоб допомогти виконувати цільову дію ефективно і швидко.

Таким чином, ви отримаєте результат лише тоді, коли перед впровадженням йтиметься про чітке планування, організацію всіх необхідних процесів та прорахунок можливих ризиків. Завдяки такому підходу підприємство здатне дійти до тих показників, які були обговорені на початку співпраці. Тож у вас є шанс стати одним із тих бізнесів, який буде масштабуватися без високих ризиків і з командою професіоналів, що мають багаторічний досвід у цьому!

Аудит мережевих, інфраструктурних
та інженерних систем

Будівництво та введення
в експлуатацію ЦОДів

Високорівневе
проєктування
архітектури (HLD)

Аудит інформаційної
та мережевої безпеки

Аудит та проєктування
комунікацій та інженерних
систем

Послуги
Дякуємо
Ваші дані успішно надіслано
і вони знаходяться в обробці