Готові рішення

Дата-центри
та інженерні системи

Що входить в дата-центри
та інженерні системи?

Інженерна
інфраструктура ЦОД

Побудова ЦОД з використанням передових технологій від провідних вендорів. Залежно від ваших потреб,
ми готові забезпечити побудову ЦОД у контейнерному або модульному виконанні, з конфігурацією та дизайном, що відповідають вашим індивідуальним побажанням.

Комплексні системи 
фізичної безпеки

Розробка та реалізація комплексних систем фізичної безпеки, включаючи проєктування та будівництво систем контролю доступу, охоронної сигналізації та захисту периметра. Забезпечимо надійний захист вашого об’єкту.

Автоматизовані системи
диспетчеризації та управління

Моніторинг та управління інженерною інфраструктурою для забезпечення високого рівня надійності сервісів. Наші цілодобові спостереження та передбачені алгоритми дозволяють виявляти і усувати проблеми до того, як вони вплинуть на продуктивність.

Системи відеонагляду  та відеоаналітики

Забезпечення найвищого рівня безпеки з найпопулярнішим технічним засобом – IP-відеоспостереженням.  Пропонуємо якісні та зручні системи відеонагляду та готові допомогти у впровадженні та супроводі цього рішення для наших клієнтів.

Системи автоматизованого
паркування

Забезпечення автоматизованого паркування нового рівня. Наша вдосконалена система гарантує автоматичний контроль, ефективне керування, оперативне обслуговування клієнтів та точне регулювання руху на паркінгах.

Мультимедійні

та аудіо системи

Забезпечення повного спектру послуг: від проєктування до інсталяції та сервісного обслуговування аудіо- і відеосистем. Наші аудіовізуальні комплекси відзначаються високою наочністю, гарантують конфіденційність та використовують передові технології передачі даних.

Вендори по напрямку

”Дата-центри та інженерні системи”:
Послуги
Дякуємо
Ваші дані успішно надіслано
і вони знаходяться в обробці