Щоб оцінити стан функціонування підприємства, наша команда проводить такі етапи ІТ-аудиту:

01
Збір інформації про дійсний 
стан інфраструктури компанії

Збираємо всю поточну документацію для повноцінного аналізу: інформація по інфраструктурі серверів та сховищ, інформаційній безпеці, систем резервного копіювання
та інших. На цьому етапі виявляємо причини низької продуктивності сервісів компанії та проводимо автоматичні вимірювання характеристик об’єктів аудиту.

02
Глибокий аналіз вихідних  даних підприємства

Пропонуємо різні види аудиту, в залежності від масштабів отриманої інформації. Від повного аналізу всієї ІТ-інфраструктури до роботи над окремим компонентом системи. Також сюди входить аналіз організаційно-експлуатаційної частини, аналіз складових мережевого технічного забезпечення та аналіз інженерних систем. Завдяки цьому складемо для вас покроковий план-стратегію по вдосконаленню кожного із елементів бізнес-процесів.

03
Рекомендації по модернізації систем

Збирання висновків з аудиту ІТ-інфраструктури та чіткі рекомендації, як усунути недоліки у функціонуванні всіх систем підприємства. Також запропонуємо варіанти, як модернізувати ІТ-інфраструктуру без можливих ризиків, оптимальної вартості та з дотриманням найвищих стандартів інформаційної безпеки.

Що ви отримаєте

в результаті?

Звіт по стану ІТ-інфраструктури: ресурси компонентів основного обладнання а також виявлені проблеми та ризики, які можуть повпливати на функціонування бізнесу

Рекомендації щодо усунення існуючих проблем

Рекомендації по модернізації систем

Із чим ми готові допомогти?

Аудит апаратної інфраструктури (аналіз усіх показників: від стану працездатності та навантаження серверів, систем зберігання даних до оцінки роботи робочих станцій).

Аудит існуючої системи (моніторинг дій, планування віртуальної інфраструктури).

Аудит роботи інженерних систем (оцінка їх функціонування, правильності користування, аналіз проблемних зон та пропрацювання їх модернізації). 

Аудит програмного забезпечення (перевірка на наявність ліцензій та навантаження ПЗ на інфраструктуру, Patch Management).

Аудит мережі (оцінка мережевого захисту, перевірка налаштування мережевих політик, аналіз мережевого обладнання).

Аудит мережевої інфраструктури та побудова Wi-Fi мережі.

Проведіть повний аудит ІТ-інфраструктури підприємства, щоб масштабуватися без ризиків

Постачання обладнання,
матеріалів та програмного
забезпечення

Будівництво та введення
в експлуатацію ЦОДів

Високорівневе
проєктування
архітектури (HLD)

Аудит інформаційної
та мережевої безпеки

Послуги
Дякуємо
Ваші дані успішно надіслано
і вони знаходяться в обробці