Footer

Клієнти та відгуки:
Відгук від компанії “TEDIS UKRAINE”

ТОВ «ТЕДИС УКРАЇНА», в особі Генерального директора Корніяченко Тараса

Васильовича, висловлює подяку Товариству з обмеженою відповідальністю «АЙ TI ДЖ» за якісне та своєчасне виконання Договору на поставку обладнання програмного забезпечення та надання послуг N02304.2019 від 07.05.2019p., щодо надання послуг та постачання програмного забезпечення Cisco в повному обсязі.

Сподіваймося на плідну співпрацю у майбутньому.

З повагою, Генеральний директор ТОВ “ТЕДІС УКРАЇНА”
Т.В.Корніяченко

5/5
Відгук від Верховної Ради України

За результатами виконання договірних зобовʼязань відповідно до договору від 24.09.2021 N° 255, укладеного між Управлінням адміністративними будинками Управління справами Апарату

Верховної Ради України тa товариством з обмеженою відповідальністю «АЙ ТІ ДЖ» (далі – ТОВ «АЙ ТІ ДЖ»), засвідчуємо свою повагу та вдячність за професійні послуги з поставки джерел безперебійного живлення з виконанням монтажних i пусконалагоджувальних робіт. I TOB «АЙ TI ДЖ» зарекомендувало себе як добросовісного, високопрофесійного, організованого постачальника та надійного ділового партнера, що вчасно виконує взяті на себе зобовʼязання, швидко реагує на потреби замовника та надає якісні товари/роботи/послуги. Претензій щодо комплектації, якості товару виконання монтажних i пусконалагоджувальних робіт немає.

Сподіваємось на подальшу співпрацю та

«АЙ ТІ ДЖ» як компетентного і надійного партнера. Рекомендуємо TOB «АЙ ТІ ДЖ» як компетентного і надійного партнера.

Перший заступник начальника Управління
Р.ЛАЗАРЧУК

5/5
Відгук від компанії “FGS”

ТОВ «ФРАГОЛА-ДЖ», в особі директора Дишука Андрія Олександровича,

висловлює подяку Товариству з обмеженою відповідальністю «АЙ ТІ ДЖ» за якісне та своєчасне виконання Договору на поставку обладнання та виконання робіт N1 від 15.09.2017р., щодо постачання комп’ютерного обладнання в повному обсязі.

Сподіваємося на плідну співпрацю у майбутньому.

Директор ТОВ “ФРАГОЛА-ДЖ” 
А.О.Дищук

5/5
Відгук від компанії “INGO”

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» щиро дякує колективу ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЙ ТІ ДЖ» за взаємовигідне співробітництво, добропорядні партнерські відносини, своєчасність, оперативність, відповідальність при виконанні робіт з монтажу та тестування структурованої кабельної системи, модернізації та сервісного обслуговування інженерної

інфраструктури центру обробки даних.

Сумлінне ставлення і взаєморозуміння між нашими організаціями будуть сприяти процвітанню і подальшому взаємовигідному розвитку наших відносин.

3 повагою,

Начальник департаменту ІТ 
Луценко О.Г.

5/5
Відгук від компанії “ACME COLOR”

Керівництву TOB «АЙ ТІ ДЖ»

TOB «ВТФ «ЕКМІ» висловлює свою подяку фахівцям ТОВ «АЙ ТІ ДЖ» за проявлений професіоналізм та оперативність у роботі. Співпраця із компанією розпочалася в момент модернізації виробництва. Першим кроком нашої взаємодії було визначення потреб та особливостей роботи підприємства, після чого фахівці розробили технічне рішення у відповідності до наших вимог.

Якісно та в назначені строки реалізували побудову структурованої кабельної системи та бездротової мережі (Wi-fi). Керівництво нашої компанії впевнено у плідній співпраці з вами в майбутньому.

З повагою, Адміністратор системи
А.М.Шаменко

5/5
Відгук від телеканалу “1+1”

Іноземне підприємство «1+1 ПРОДАКШН» висловлює подяку ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЙ ТІ ДЖ» за тривалу плідну співпрацю. 
Хочемо відзначити, що перевагою ТОВ «АЙ ТІ ДЖ» є індивідуальний підхід до вимог клієнта, вміння швидко орієнтуватись у нестандартних ситуаціях, оперативність у виконанні поставлених задач і високий рівень компетентності у побудові Центрів обробки даних. 
Компанія «1+1 ПРОДАКШН» високо цінує результати співпраці з ТОВ «АЙ ТІ ДЖ», може охарактеризувати його як надійного партнера, і ґрунтуючись на власному досвіді, готова рекомендувати його зацікавленим особам. 

З повагою, Заступник Технічного директора 
А.В. Вербовецький

5/5

АЙ ТІ ДЖ – системний інтегратор, що реалізує повний життєвий цикл побудови інформаційних систем

Антикорупційна програма
Антикорупційна програма
Зворотній зв’язок
Послуги
Дякуємо
Ваші дані успішно надіслано
і вони знаходяться в обробці